HERMES

HODOWLA SZNAUCERÓW MINIATUROWYCH
o nas
Strona główna     Reproduktory     Suczki     Szczenięta     Championy     Informacje     Zdjęcia     Księga Gości


W roku 1994 do naszego domu przybył pierwszy sznaucer miniaturowy czarny. Był to pies GOODBYE AGAIN v.d Spikke. W kolejnym roku przybyła do nas suka OPIUM v.d Spikke. Ta para dała początek naszej hodowli tej rasy. Od tego momentu cieszymy się każdym dniem spędzonym w towarzystwie sznaucerów, każdym dniem spędzonym na zabawie z nimi, na ich pielęgnacji i na wystawach. W ciągu kolejnych lat importowaliśmy do naszej hodowli psy z kilku czołowych hodowli europejskich i z USA.

Hodowla dla nas od zawsze stanowiła wyłącznie hobby i dzięki niej mogliśmy poznać wielu interesujących ludzi oraz mnóstwo krajów łącząc to wszystko z chęcią ciągłej poprawy tej rasy w Polsce.

W ciągu tych wszystkich lat z naszymi psami doszliśmy do przekonania, że tak wiele jak my dajemy im, tak samo wiele one oddają nam. One dawały nam radość w chwilach zwątpienia, w chwili ciężkiej choroby i za to właśnie tak bardzo je kochamy.

Jesteśmy dumni z pracy, którą wykonujemy w naszej hodowli. Sznaucery miniaturowe czarne w Polsce są obecnie dużo lepsze niż były kiedy zaczynaliśmy naszą hodowlę. Aktualnie w rodowodach wielu czarnych sznaucerów w Polsce można znaleźć psy, których jesteśmy właścicielami.

Obecnie psy z przydomkiem „Hermes” można zobaczyć nie tylko na ringach krajowych, ale także za granicą Polski i one także dają dużo radości swoim właścicielom, a nam kolejne powody do dumy.

Do chwili obecnej psy , które są naszą własnością osiągnęły następujące tytuły i wyróżnienia:

  Interchampion
  Champion Polski
  Champion Litwy
  Champion  Łotwy
  Champion Estonii
  Baltic Champion
  Champion Szwecji
  Champion Finlandii
  Champion Rosji
  Champion Brazylii
  Grand Champion Brazylii
  Zwycięzca ISPU
  Zwycięzca Polski
  Zwycięzca Litwy
  Zwycięzca Łotwy
  Zwycięzca Estonii
  Zwycięzca Klubu Polski
  Zwycięzca Klubu Szwecji
  Młodzieżowy Zwycięzca Świata
  Młodzieżowy Champion Polski
  Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Polski
  Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy
  Młodzieżowy Zwycięzca ISPU
  Młodzieżowy Zwycięzca Polski
  BEST IN SHOW
  JUNIOR BEST IN SHOW
  BEST IN SHOW BABY
  Zwycięzca Grupy